Poszukiwany wpadł podczas interwencji - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Poszukiwany wpadł podczas interwencji

Data publikacji 04.05.2021

Legionowscy mundurowi udali się pod adres, gdzie zgłoszono nieporozumienie rodzinne. Jak się okazało, jeden z mężczyzn obecnych na miejscu był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy.

W minioną niedzielę policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego otrzymali zgłoszenie o awanturze między dwoma mężczyznami, w jednym z mieszkań na terenie Legionowa. Na miejscu w rozmowie ze zgłaszającym mężczyzną funkcjonariusze ustalili, że pomiędzy nim a bratem doszło jedynie do utarczki słownej, ale już wyjaśnili sobie nieporozumienie i nie jest potrzebna interwencja Policji.

Funkcjonariusze wylegitymowali osoby, a następnie sprawdzili w policyjnych systemach. Jak się okazało jeden z mężczyzn, 38-latek, był poszukiwany na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia do zakładu karnego wydanych przez Sąd Rejonowy w Legionowie, celem odbycia łącznej kary 17 miesięcy pozbawienia wolności.

Mieszkaniec powiatu legionowskiego natychmiast został doprowadzony do komendy i osadzony w policyjnej celi. Dziś mężczyzna w policyjnym konwoju trafi do zakładu karnego.

podkom. Justyna Stopińska/g.p