Odpowie za kradzież alkoholu - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Odpowie za kradzież alkoholu

Data publikacji 20.07.2021

Mundurowi z Jabłonny zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Łupem 32-latka był alkohol, straty zostały oszacowane na łączną kwotę prawie 787 zł. Funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do komisariatu. Podejrzany usłyszał zarzut kradzież. Za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach recydywy.

Jabłonowscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie doszło do kradzieży sklepowej.  Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest 32-letni mężczyzna. Jego  łupem padło 4 butelki markowego alkoholu. Mężczyzna zauważył pracownik ochrony. Mieszkaniec Legionowa natychmiast został ujęty, a o tym fakcie powiadomiono dyżurnego Komisariatu Policji w Jabłonnie.

Funkcjonariusze zatrzymali 32-latka i przewieźli do komisariatu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży alkoholu o wartości 787 złotych. Mieszkaniec czyn ten popełnił w warunkach recydyw, za co grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

podkom. Justyna Stopińska