Zatrzymani z narkotykami - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 06.09.2021

W weekend na terenie Legionowa doszło do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy dopuścili się przestępstw na tle narkotykowym. 38- latek posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę, a 19- latek marihuanę. Zatrzymanym mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.

Policjanci Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego legionowskiej komendy, w piątek około godziny 19, podjęli interwencje przy ul. 3 Maja w stosunku do 38-letneigo legionowianina. Mężczyzna podczas legitymowania zachowywał się bardzo nerwowo i unikał kontaktu wzrokowego. Mundurowi podczas kontroli osobistej mężczyzny w kieszeni spodni ujawnili dwa zawiniątka, w jednym biały proszek, w drugim susz roślinny. Test wykazał, że zabezpieczone substancje to amfeatmina i marihuana.

Kolejne zatrzymanie miało miejsce w sobotę, w godzinach wieczornych na ul. Sobieskiego. Podczas patrolu osiedla policjanci wylegitymowali 19-latka, który na widok policyjnego radiowozu odrzucił coś na chodnik. Jak się później okazało to również były środki odurzające w postaci marihuany.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Niebawem ich sprawą zajmie się sąd. Grozi im do 3 lat więzienia.

podkom. Justyna Stopińska