Kolejny poszukiwany trafił za kratki - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Kolejny poszukiwany trafił za kratki

Data publikacji 07.09.2021

Niemal każdego dnia policjanci zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Tym razem w ręce funkcjonariuszy wpadł 29-latek. Sąd wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do aresztu śledczego za popełnione przestępstwo.

Do jednostek Policji każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. W dalszej kolejności przystępują do działań, które mają na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania.

Efektem tych działań jest zatrzymanie kolejnego poszukiwanego przez policjantów z zespołu patrolowo – interwencyjnego Komisariatu Policji w Serocku. Mundurowi w trakcie kontroli kolejnego adresu, pod którym mógł przebywać poszukiwany mężczyzna, zatrzymali 29-latka. Sąd Rejonowy w Legionowie wydał  nakaz doprowadzenia mieszkańca powiatu legionowskiego do aresztu śledczego. Mężczyzna  w placówce penitencjarnej odbędzie kare pozbawienia wolności w wymiarze 5 miesięcy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

podkom. Justyna Stopińska