Okradł swoich pracodawców na 93 tysiące złotych - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Okradł swoich pracodawców na 93 tysiące złotych

Data publikacji 24.09.2021

Funkcjonariusze z Serocka zatrzymali mężczyznę podejrzanego o liczne kradzieże, przywłaszczenie, jak i uszkodzenie. Łupem mężczyzny padały katalizatory, akumulatory, elektronarzędzia, sprzęt AGD, a także samochód. Pokrzywdzeni oszacowali swoje straty na łączną kwotę blisko 93 000 złotych. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu pięciu zarzutów. Decyzją sądu, na wniosek prokuratury 32-latek otrzymał dozór policyjny.

Do Komisariatu Policji w Serocku wpłynęło zawiadomienie o licznych kradzieżach, przywłaszczeniu i uszkodzeniach. Z uzyskanych informacji wynikało, że tego procederu dopuścił się pracownik zgłaszających. Po zebraniu i analizie materiałów sprawy niezwłocznie zatrzymano mężczyznę. 32-latkowi przedstawiono pięć zarzutów, w tym o przywłaszczeniu samochodu, kradzieży katalizatorów i akumulatorów, elektronarzędzi, sprzętu AGD oraz uszkodzenie ciężarówki.

Pokrzywdzeni oszacowali swoje straty na łączną kwotę blisko 93 000 złotych. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu pięciu  zarzutów. Decyzją sądu, na wniosek prokuratury 32-latek otrzymał dozór policyjny.

 

mł. asp. Agata Halicka/ea