Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych

Data publikacji 04.10.2021

Policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się poszukiwaniami zatrzymali 57-latka, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim. Zgodnie z dyspozycją sądu mężczyzna został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy prowadzą szereg działań ukierunkowanych na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze prowadzą operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskują informacje i na ich podstawie docierają do miejsc, gdzie ukrywają się poszukiwani.

Legionowscy kryminalni namierzyli mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 57-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim wydał za mężczyzną list gończy. Kryminalni ustalili, że mężczyzna może przebywać w jednym z mieszkań na warszawskim Mokotowie. W sobotnie popołudnie udali się pod wskazany adres, gdzie zastali poszukiwanego mężczyznę.

57-latek został zatrzymany i przewieziony do legionowskiej komendy, a następnie do aresztu śledczego gdzie spędzi najbliższy osiem miesięcy. To kara pozbawienia wolności za uporczywe uchylanie się od alimentacji.

podkom. Justyna Stopińska