Szczęśliwy finał poszukiwań 25-latka - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Szczęśliwy finał poszukiwań 25-latka

Data publikacji 05.10.2021

Sukcesem zakończyły się nocne poszukiwania mieszkańca Chotomowa, którego życie było zagrożone. Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów oraz zaangażowaniu innych służb ratunkowych mężczyzna został odnaleziony. Wszystkim biorącym udział w akcji poszukiwawczej serdecznie dziękujemy za pomoc.

Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny jabłonowskiego komisariatu został powiadomiony o zaginięciu 25-letniego mieszkańca Chotomowa. Wszystko wskazywało na to, że życie i zdrowie mężczyzny jest zagrożone.

Jabłonowscy funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania zaginionego. W akcję zaangażowani byli również policjanci z legionowskiej komendy i podległych komisariatów, policjanci stołecznych oddziałów prewencji, strażacy z PSP i OSP oraz przewodnicy wraz z psami ratownikami z Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego w Legionowie, OPS RW Nowy Dwór Mazowiecki, OSP GPR Marki i OSP Dębe Wielkie. Poszukiwania były trudne z uwagi na porę nocną oraz trudno dostępny teren leśny. Służby pracujące na miejscu przeczesały 250 hektarów lasu.

Na szczęście finał poszukiwań okazał się szczęśliwy, mężczyzna został odnaleziony około godz. 2. 25-latek z Chotomowa od razu trafił pod opiekę lekarzy.

Wszystkim biorącym udział w akcji poszukiwawczej serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w ratowanie zdrowia i życia ludzkiego.

podkom. Justyna Stopińska