Wypadek i kierowca z zakazem - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek i kierowca z zakazem

Data publikacji 19.08.2011

Wczoraj doszło do wypadku drogowego w Zegrzu Północnym. W trakcie wykonywania czynności policjanci ustalili, że jeden z uczestników zdarzenia kierował pojazdem mimo sądowego zakazu. Pokrzywdzona w wypadku kobieta z ogólnymi obrażeniami trafiała do jednego z warszawskich szpitali. Teraz całą sprawą zajmą się policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego legionowskiej komendy.

Wczoraj kilka minut po 18-tej w Zegrzu Północnym doszło do wypadku drogowego. Kierujący Skanią Sebastian C. prawdopodobnie nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i spowodował zderzenie z pojazdem marki renault. W wyniku zderzenia ogólnych obrażeń ciała doznała pasażerka renault. Kobieta została przewieziona do jednego z warszawskich szpitali.

Podczas wykonywania czynności na miejscu wypadku, policjanci ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Jednak kierowca renault popełnił przestępstwo, ponieważ kierował samochodem pomimo sądowego zakazu. Przemysław P. ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 10 września 2011 roku.

Teraz 34-letni Przemysław P. odpowie przed sądem za złamanie zakazu sądowego. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego legionowskiej komendy zajmą się wyjaśnianiem okoliczności i przebiegu tego zdarzenia drogowego.

ds