Święto Policji w Legionowie - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Święto Policji w Legionowie

Data publikacji 23.07.2012

W minioną sobotę o 14:00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie odbyły się oficjalne uroczystości z okazji Święta Policji. W tym dniu wielu policjantów zostało uhonorowanych odznaczeniami resortowymi, mianowanych na wyższe stopnie policyjne oraz otrzymało nagrody od władz samorządowych i Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie insp. Wojciecha Wołkowicza.

W minioną sobotę o 14:00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie odbyło się oficjalne wręczenie policjantom wyróżniającym się w służbie odznaczeń resortowych, aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz nagród finansowych od władz samorządowych oraz Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie insp. Wojciecha Wołkowicza.

Komendant Powiatowy Policji w Legionowie insp. Wojciech Wołkowicz wyróżnił nagrodą pieniężną 180 policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.
Trudną i niebezpieczną służbę policjantów docenili także przedstawiciele lokalnych samorządów na czele ze Starostą Powiatu Janem Grabcem i Prezydentem Miasta Legionowo Romanem Smogorzewskim oraz Burmistrzem Miasta i Gminy Serock jak i wójtami gmin Jabłonna, Nieporęt i Wieliszew, wręczając wyróżnionym policjantom nagrody pieniężne.

Na wniosek Komendanta Powiatowego policji w Legionowie Starosta Powiatu Legionowskiego Jan Grabiec oraz Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski zostali odznaczeni srebrnymi medalami za zasługi dla Policji.
Uroczyste wręczenie medali odbędzie się w najbliższą sobotę w Komendzie Stołecznej Policji.

rsz.