Tragedia na drodze- apelujemy o ostrożność! - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragedia na drodze- apelujemy o ostrożność!

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj ok. 15.30 na drodze wojewódzkiej nr 631 w Wólce Radzymińskiej. Samochód marki renault zderzył się z lawetą marki star. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby dorosłe i dziecko podróżujące renault. Kierujący lawetą mężczyzna został ranny. Policjanci apelują o ostrożność na drogach.

Wczoraj około godziny 15:30 na drodze wojewódzkiej nr 631 w Wólce Radzymińskiej miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letni kierujący samochodem marki renault jechał od strony Nieporętu w kierunku Marek. W pewnym momencie na lewym pasie ruchu zderzył się z jadącą z naprzeciwka lawetą marki star kierowaną przez 45-letniego meżczyznę.     

W wyniku tego tragicznego wypadku śmierć na miejscu ponieśli- kierujący renault, 32-letnia pasażerka oraz 2-letnie dziecko. Kierujący mężczyzna pojazdem pomocy drogowej odniósł obrażenia ciała  i został  przewieziony do szpitala. 

Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwała akcja usuwająca skutki zdarzenia. Ruch odbywał się wahadłowo. Potem droga została wyłączona z ruchu i wyznaczono objazdy. Oprócz  służb ratunkowych na miejscu obecni byli prokurator oraz biegły w zakresie wypadków w ruchu drogowym.

Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

Apelujemy do wszystkich kierowców i pozostałych użytkowników dróg  o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. 

ek

  • miejsce wypadku drogowego
  • miejsce wypadku drogowego
  • miejsce wypadku drogowego