Zabezpieczone nielegalne automaty do gier - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczone nielegalne automaty do gier

Data publikacji 26.09.2017

Funkcjonariusze Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie wspólnie z policjantami wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją Komendy Powiatowej Policji w Legionowie podczas wspólnych działań zabezpieczyli 8 automatów do gier. Akcja została przeprowadzona w dwóch punktach na terenie Legionowa.

Funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego z II Delegatury w Warszawie przy ul. Utrata 4 prowadząc wspólne działania z funkcjonariuszami Policji z legionowskiej komendy, zabezpieczyli w nielegalnych salonach gier na terenie Legionowa 8 automatów. Niezarejestrowane maszyny służyły do urządzania nielegalnych gier hazardowych.

Zgodnie z nowelizacją Ustawy o grach hazardowych, od 1 kwietnia br. podmioty prywatne nie mogą urządzać gier na automatach poza kasynami gier (oznacza to również zakaz posiadania automatów do gier poza wyjątkami wskazanymi w ustawie, np. kasyna, dostawcy, serwisanci).

Zabezpieczone automaty zostały przekazane celnikom, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami właścicielowi tych nielegalnych urządzeń może grozić kara nawet 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara grzywny.

ek

  • Zabezpieczone nielegalne automaty do gier
  • Zabezpieczone nielegalne automaty do gier
  • Zabezpieczone nielegalne automaty do gier
  • Zabezpieczone nielegalne automaty do gier