Tragedia na drodze- apelujemy o ostrożną jazdę - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragedia na drodze- apelujemy o ostrożną jazdę

Data publikacji 04.10.2017

Wczoraj rano na drodze krajowej numer 62 w Woli Kiełpińskiej w gm. Serock doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym śmierć na miejscu poniósł 51-letni mężczyzna, a dwaj pozostali uczestnicy zdarzenia w wieku 27 i 46 lat zostali z obrażeniami przewiezieni do szpitala. Policjanci apelują o ostrożną jazdę zwłaszcza teraz kiedy warunki pogodowe i drogowe nie sprzyjają kierowcom.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 6.30 rano na drodze krajowej nr 62 w Woli Kiełpińskiej w gminie Serock. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów 27-letni kierujący samochodem marki audi A4 jechał  od strony  m. Dębe w kierunku Serocka. W pewnym momencie samochód zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdząjącym z naprzeciwka pojazdem marki fiat punto.  

W wyniku zderzenia na miejscu zginął 51-letni kierujący fiatem. Jego 46-letni pasażer został ranny. Kierujący audi z ogólnymi obrażeniami również został przewieziony do   szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. 

Śledztwo prowadzone przez miejscową Prokuraturę i policjantów z Komisariatu Policji w Serocku pozwoli na poznanie dokładnych  przyczyn i przebiegu wypadku.  

Ten dramatyczny wypadek niech będzie kolejną przestrogą dla innych kierowców. Policjanci ponownie apelują o rozsądek i ostrożność na drogach. Przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich stosować. Obecna aura i warunki drogowe nie sprzyjają bezpiecznej jeździe. 

ek

  • miejsce wypadku drogowego
  • samochód biorący udział w wypadku drogowym
  • samochód biorący udział w wypadku drogowym