Policyjne dozory za pobicie z użyciem niebezpiecznych narzędzi - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne dozory za pobicie z użyciem niebezpiecznych narzędzi

Data publikacji 30.11.2017

Seroccy policjanci wyjaśnili sprawę pobicia dwóch braci. Pokrzywdzeni po zdarzeniu trafił do szpitala. Mimo niewielu informacji o sprawcach, funkcjonariusze ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 28 do 34 lat podejrzanych o przestępstwo. Wobec Leszka K., Sebastiana G., i Rafała S. prokurator zastosował policyjne dozory. Za pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu grozi im do 8 lat więzienia.

W lipcu tego roku śledczy z Komisariatu Policji w Serocku przy okazji prowadzenia jednego z postępowań przygotowawczych ustalili, że dwóch braci zostało brutalnie pobitych w swoim domu. Pokrzywdzeni zostali zaatakowani siekierami i kijem. Po napadzie z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Niestety policjanci mieli niewiele informacji na temat sprawców tego zdarzenia.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania osób, które mogły dokonać przestępstwa. Sprawdzanie pojedynczych informacji i sygnałów oraz alibi typowanych sprawców trwało do listopada.

W tym tygodniu policjanci wpadli na trop trzech mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym zdarzeniem i zatrzymali podejrzanych- Leszka K., Sebastiana G., i Rafała S. Jak ustalili policjanci motywem pobicia był zadawniony konflikt między mężczyznami. Wobec podejrzanych prokurator zastosował policyjne dozory. Za pobicie z użyciem niebezpiecznych przedmiotów grozi im do 8 lat więzienia.

ek