Trafił do aresztu za znęcanie i narkotyki - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trafił do aresztu za znęcanie i narkotyki

Data publikacji 05.12.2017

Od dwóch lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Wszczynał awantury domowe, wyzywał, bił i groził pozbawieniem życia. Ponadto w miejscu zamieszkania posiadał narkotyki. Kamil Z. został zatrzymany i decyzją sądu tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W minionym tygodniu 32-letni mieszkaniec gminy Wieliszew został zatrzymany przez policjantów z miejscowego komisariatu, którzy dostali zgłoszenie, że w jednym z domów ma mieć miejsce awantura. Na miejscu mundurowi zastali partnerkę Kamila Z. Zgłaszająca prosiła policjantów o pomoc. Z jej informacji wynikało, że mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad nią i jej małoletnim dzieckiem. W domu wszczynał awantury, wulgarnie wyzywał, groził partnerce pozbawieniem życia i kopał po całym ciele. Mężczyzna podejrzany jest też o znęcanie się nad 13-letnim dzieckiem partnerki, które wyzywał oraz wypędzał z domu. Kobieta musiała też uciekać z domu z drugim małoletnim dzieckiem. Mężczyzna nadużywa alkoholu i środków odurzających. 

Policjanci po ustaleniach natychmiast zatrzymali 32-letniego Kamila Z. i osadzili w policyjnym areszcie. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wskazało 2,7 promila. Podczas przeszukania domu, w którym mieszkał mężczyzna policjanci znaleźli marihuanę. Mężczyzna był w przeszłości karany.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego 32-latek usłyszał zarzuty, a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Stop przemocy! Jeżeli jesteś ofiarą przemocy lub jej świadkiem przerwij milczenie! Reaguj!  

ek

plakat KPP Żywiec