Zatrzymani za posiadanie środków odurzających - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 29.12.2017

Wczoraj na terenie powiatu legionowskiego doszło do zatrzymania trzech mężczyzn, którzy dopuścili się przestępstw związanych z narkotykami. Zatrzymani mężczyźni są w wieku od 22 do 38 lat. Policjanci u wszystkich mężczyzn ujawnili marihuanę. Jeden z nich prawdopodobnie kierował samochodem pod wpływem środka odurzającego. Zatrzymani wkrótce usłyszą zarzuty. Grozi im za to do 3 lat więzienia.

Tuż przed godziną 21.00 policjanci z wydziału prewencji legionowskiej  komendy sprawdzali piwnice w blokach na Osiedlu Młodych w Legionowie. W pewnym momencie podjęli interwencję wobec 38-letniego Jacka K. Policjanci zauważyli jak wychodzący z bloku meżczyzna pali fifkę. Na widok policjantów 38-latek wyraźnie się zmieszał. Fifka, którą miał przy sobie mężczyzna nabita była marihuaną. Jacek K. został zatrzymany. 

Kolejne zatrzymanie miało miejsce przy ul. Bandurskiego. Było już po północy kiedy stołeczni wywiadowcy, pełniący służbę na terenie naszego powiatu, zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. Kierujący na widok radiowozu już wcześniej zjechał na pobocze. 22-letni Michał Z. zachowywał się nerwowo. Przyznał sie policjantom, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Podczas sparwdzenia auta policjanci w zapalniczce samochodowej znaleźli susz roślinny. Funkcjonariusze ustalili też, że mężczyzna prawdopodobnie parę godzin wcześniej spożywał substancję o działaniu psychoaktywnym i zlecili pobranie krwi 22-latka do badań.

Do trzeciego zatrzymania doszło również po północy na drodze krajowej nr 61 w Jadwisinie. Policjanci z wydziału ruchu drogowego legionowskiej komendy skontrolowali kierujacego audi 22-letniego Kamila B. Podczas kontroli osobistej mundurowi znaleźli przy mężczyźnie marihuanę.    

Sprawy wszystkich zatrzymanych trafiły do śledczych. Mężczyźni wkrótce usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi im do 3 lat więzienia.

ek