Bez prawa jazdy kierujący, pasażer z narkotykami - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bez prawa jazdy kierujący, pasażer z narkotykami

Data publikacji 05.01.2018

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego serockiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej na drodze krajowej DK 62 w Wierzbicy kierującego samochodem marki fiat. Okazało się, że mężczyzna w ogóle nie powinien wsiąść za kierownicę gdyż nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto przy 29-letnim pasażerze auta mundurowi znaleźli narkotyki-susz roślinny.

Wczoraj przed 23.00 w trakcie kontroli drogowej policjanci z Komisariatu Policji w Serocku na drodze krajowej nr 62 w Wierzbicy zatrzymali kierującego fiatem. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Był trzeźwy. Podczas sprawdzania dokumentów wyszło na jaw, że mężczyzna w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. To nie był koniec- w trakcie kontroli mundurowi znaleźli u pasażera samochodu susz roślinny. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się, że jest to marihuana.

Jeszcze dzisiaj 29-letni mieszkaniec Warszawy usłyszy zarzut posiadania środków odurzajacych. Za to przestępstwo grozi kara 3 lat pozbawienia wolności. Za kierowanie bez uprawnień kierujacy został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

ek