Nie słuchał sądu, posiedzi 45 dni - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nie słuchał sądu, posiedzi 45 dni

Data publikacji 02.02.2018

Policjanci z pionu kryminalnego legionowskiej Komendy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 29-letniego Dariusza O. Mężczyzna był skazany przez Sąd Rejonowy w Legionowie, nie stosował się do wyroku sądu i zwodził swojego kuratora.

Policjanci realizując swoje zadania, w jednym z mieszkań na terenie Legionowa zatrzymali poszukiwanego listem gończym 29 latka. Dariusz O. był skazany przez Sąd Rejonowy w Legionowie za niestosowanie się do wcześniejszego, prawomocnego wyroku sądu. Mężczyzna miał orzeczoną zastępczą karę 45 dni pozbawienia wolności. Jednak ani myślał stawić się w wyznaczonym przez Sąd areszcie. W kontaktach ze swoim kuratorem sądowym kluczył i nie stosował się do jego wezwań. Sąd wydał za 29-latkiem list gończy.

W końcu wpadł w ręce policjantów z Wydziału Kryminalnego legionowskiej Komendy. Podczas zatrzymania  był nietrzeźwy, miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wytrzeźwieniu , z pomieszczenia  dla osób zatrzymanych KPP Legionowo został przewieziony do jednego z warszawskich aresztów, gdzie spędzi najbliższe 45 dni.

 

JF