PASAŻERKA Z MARIHUANĄ - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PASAŻERKA Z MARIHUANĄ

Data publikacji 09.02.2018

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego legionowskiej komendy zainteresowali się, stojącym na jednym z parkingów w Wierzbicy, volkswagenem. Okazało się, że do pojazdu policjanci nie mieli uwag, ale przy 24-letniej pasażerce auta znaleźli dwa zawiniątka z marihuaną o łącznej wadze 1,26 gramów. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 23.40  policjantów z legionowskiej drogówki zainteresował stojący  na parkingu w Wierzbicy volkswagen. Wewnątrz przebywało kilka osób i mundurowi postanowili sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Podczas interwencji zachowanie jednej z pasażerek wzbudziło obawy policjantów, że ma coś do ukrycia. Okazało się, że 24-letnia Magdalena R. trzyma w swojej torebce dwa zawiniątka z roślinnym suszem. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się, że jest to marihuana, która ważyła łącznie 1,26 gramów.

Jeszcze dzisiaj 24-latka usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo kobiecie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

JF

  • Policjantka podczas czynności
  • Policjanci podczas czynności