Dozór dla podejrzanego o handel amfetaminą - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór dla podejrzanego o handel amfetaminą

Data publikacji 02.03.2018

Kryminalni z legionowskiej komendy zatrzymali 42-latka, podejrzanego o handel amfetaminą na trenie powiatu legionowskiego. Paweł S. usłyszał zarzut udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających i decyzją Prokuratury Rejonowej w Legionowie został oddany pod dozór policyjny. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Kryminalni z legionowskiej komendy nie lekceważą żadnych docierających do nich danych na tematy związane z bezpieczeństwem. Tym razem natrafili na informacje wiodące ich do podejrzeń wobec 42-letniego mężczyzny, który w Legionowie i okolicach mógł sprzedawać narkotyki.

Policjanci badając sprawę i współpracując z miejscową prokuraturą, zebrali materiał dowodowy uzasadniający podejrzenia, że w ubiegłym roku, Paweł S. dla zysku, co najmniej 10 razy sprzedał amfetaminę innej osobie.

W ubiegłą środę kryminalni zatrzymali 42-latka. Paweł S. w Prokuraturze Rejonowej w Legionowie usłyszał zarzut udzielania innej osobie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej substancji psychotropowej. Prokurator zastosował też wobec niego policyjny dozór. Grozi mu do 10 lat więzienia.

jf