Wpadł kierowca forda - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł kierowca forda

Data publikacji 09.03.2018

Policjanci z legionowskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, kiedy zatrzymał się swoim fordem do policyjnej kontroli. 24-letni Nazarii B. utracił prawo jazdy i usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa z art. 178 a par 1 kodeksu karnego, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły wtorek, tuż przed  godz. 20. na Al. Legionów w Legionowie  policjanci z wydziału ruchu drogowego zauważyli pojazd, którego sposób jazdy wskazywał, że kierujący może być pod wpływem alkoholu.  Funkcjonariusze zatrzymali więc kierowcę do kontroli drogowej. W trakcie rozmowy z kierującym mundurowi wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci  zatrzymali 24-latka i odebrali mu prawo jazdy. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Wczoraj, po wytrzeźwieniu , 24-letni Nazarii  B. usłyszał zarzut  kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Legionowscy policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozsądek i niewsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu.

jf