Był poszukiwany dwoma listami gończymi - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Był poszukiwany dwoma listami gończymi

Data publikacji 13.03.2018

Policjanci z Legionowa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji. Zatrzymanie Artura Ś. było możliwe dzięki wnikliwej pracy dzielnicowego i analizie zgromadzonych przez policjantów informacji. 44 -latek został już przewieziony do zakładu karnego.

Legionowscy policjanci od dłuższego już czasu pracowali na tą sprawą. Artur Ś. był poszukiwany dwoma listam gończymi przez Sąd Rejonowy w Legionowie za przestępstwo niealimentacji. Mężczyzna chcąc uniknąć kary, często zmieniał miejsca pobytu. To znacznie utrudniało jego „namierzenie”.

Jednak dzięki wytężonej pracy i posiadanym informacjom policjanci z legionowskiej komendy ustalili miejsce gdzie przebywa 44-latek. 

Kiedy na ulicy, przy której mieszkać miał Artur Ś. funkcjonariusze zauważyli mężczyznę wyglądem do złudzenia przypominającego poszukiwaną przez nich osobę, podjęli decyzję o jego zatrzymaniu.

Mężczyzna podczas interwencji był zaskoczony i zdenerwowany.  Przyznał się, że jest poszukiwany.

Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej mu kary pozbawienia wolności, która łącznie wyniosła 3,5 roku. 

ek