Poszukiwania zakończone - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwania zakończone

Data publikacji 06.04.2018

Legionowscy kryminalni odnaleźli 26-latkę, której zaginięcie w dniu 3 kwietnia br zgłosiła rodzina. Policjanci zaopiekowali się zaginioną i pomogli wrócić do najbliższych. Funkcjonariusze dziękują wszystkim, którzy odpowiadali na rozpowszechnione w mass mediach informacje o poszukiwaniach i przekazywali Policji, mogące pomóc w zakończeniu poszukiwań, dane.

Trzy dni temu w legionowskiej komendzie  zaginiecie 26-latki zgłosiła rodzina, wydając jednocześnie zgodę na publikację w mass mediach wizerunku  i danych osobowych zaginionej. Policjanci analizujący sprawę, także doszli do wniosku, że upublicznienie poszukiwań będzie miało pozytywny efekt dla sprawy. Natychmiast wdrożyli także inne procedury, na które zezwala im prawo i przystąpili do poszukiwań.

W akcję informacyjną o poszukiwaniach włączyli się dziennikarze wielu mediów. Do policjantów zaczęły napływać dane, które pomagały w prowadzeniu poszukiwań.

Wczoraj, tuż po godz. 19 kryminalni z legionowskiej komendy na terenie Warszawy odnaleźli zaginioną. 26-latka była w dobrym stanie zdrowia i policjanci pomogli kobiecie trafić pod opiekę najbliższych.

Także wczoraj powrócił do rodzinnego domu w Legionowie 41-latek, który rano, po nieporozumieniach z rodzicami wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Póżnym popołudniem zmartwieni rodzice mężczyzny składali w legionowskiej komendzie zawiadomienie o zaginięciu syna, gdy uzyskali  informację, że nic mu nie jest.

Pozytywnie zakończyły się wczorajsze działania policjantów z Komisariatu Policji w Serocku. Funkcjonariusze jeszcze podczas czynności związanych z przyjmowaniem od zdenerwowanych rodziców zawiadomienia o zaginięciu ich 16-letniej córki, odnaleźli dziewczynkę i przekazali rodzicom.

Policjanci dziękują  wszystkim, którzy okazali zaangażowanie przy sprawie poszukiwawczej 26-letniej zaginionej kobiety. Jednocześnie zapewniają, że żadna sprawa dotycząca bezpieczeństwa mieszkańców powiatu legionowskiego nie jest lekceważona, a hasło:  pomagamy i chronimy, to nie pusty frazes, a codzienność ich służby.

jf