Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Troje zatrzymanych, trzy dozory. To efekt pracy operacyjnych z Legionowa.

Data publikacji 06.06.2018

Policjanci Wydziału Kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali 3 osoby podejrzane o udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Zatrzymani to Paulina K. lat 28,Maciej W. lat 33 oraz Jerzy R. lat 34. Wszyscy usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii a 34 latek dodatkowo zarzut przywłaszczenia cudzej rzeczy. Legionowska prokuratura zastosowała wobec każdej z zatrzymanych osób środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Legionowscy kryminalni kilka dni temu, po intensywnej pracy operacyjnej zatrzymali dwóch mężczyzn i jedna kobietę podejrzanych o udzielanie środków odurzających w postaci amfetaminy i mefedronu. Zatrzymani czerpali z tego korzyść majątkową.

Policjanci dokonali również przeszukania w miejscach zamieszkania zatrzymanych. W wyniku tych działań w mieszkaniu 28-letniej Pauliny K. ujawnili prawie 12 gram haszyszu oraz wagę elektroniczną zaś w aucie należącym do 34-letniego Jerzego R.  4 karty płatnicze nie będące jego własnością.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, a następnie zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Prokuratura Rejonowa w Legionowie wobec zatrzymanych zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za te przestępstwa może im grozić kara na wet do 10 lat pozbawienia wolności.

  • Policjant z zatrzymanym
  • Policjant z zatrzymaną
  • Policjanci z zatrzymanym
  • Zabezpieczone przedmioty