Kolejny cios kryminalnych z Legionowa w narkobiznes - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny cios kryminalnych z Legionowa w narkobiznes

Data publikacji 06.07.2018

Sąd Rejonowy w Legionowie aresztował na 2 miesiące 45–latka podejrzanego o handel i posiadanie narkotyków. W ciągu dwóch tygodni mężczyzna jest drugim zatrzymanym przez legionowskich policjantów - podejrzanym o przestępstwa narkotykowe, wobec którego sąd zastosował areszt. A wszystko dzięki zaangażowaniu i dobrej współpracy śledczych z legionowskiej komendy i Prokuratury Rejonowej w Legionowie, którzy nie ustają w ściganiu przestępstw narkotykowych. Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

Pod koniec czerwca br. sąd w Legionowie aresztował na trzy miesiące  34-latka zatrzymanego przez legionowskich kryminalnych i podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Pojawiła się wówczas informacja, że śledczy z legionowskiej komendy nie ustają w ściganiu przestępstw narkotykowych, by osoby naruszające prawo o przeciwdziałaniu narkomanii nie czuły się bezkarne i ponosiły odpowiedzialność karną.

Po tygodniu od tamtego zatrzymania o prawdziwości tych deklaracji przekonał się kolejny podejrzany o przestępstwa narkotykowe.

Tym razem legionowscy kryminalni na jednej z ulic w Warszawie zatrzymali 45-latka, podejrzanego o handel i posiadanie narkotyków.  Mężczyzna był całkowicie zaskoczony działaniami w Warszawie policjantów z Legionowa. W samochodzie zatrzymanego kryminalni znaleźli  działkę marihuany.

Pracujac nad sprawą, śledczy z legionowskiej komendy i Prokuratury Rejonowej w Legionowie, zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów posiadania środków odurzających oraz handlu amfetaminą.

Wczoraj, Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku śledczych i aresztował 45-latka na 2 miesiące.

Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

jf