Zapraszamy na obchody Święta Policji - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na obchody Święta Policji

Data publikacji 24.07.2018

Legionowscy policjanci kolejny raz obchodzić będą swoje święto wspólnie z zaproszonymi z tej okazji gośćmi, rodzinami oraz mieszkańcami naszego miasta i powiatu. W najbliższy piątek 27 lipca przed Komendą Powiatową Policji w Legionowie odbędą się oficjalne uroczystości z tej okazji. Zapraszamy wszystkich na ulicę Jagiellońską 26B.

Najbliższy piątek to szczególny dzień dla wszystkich policjantek i policjantów z Legionowa oraz podległych Komisariatów Policji w Serocku, Jabłonnie, Nieporęcie i Wieliszewie. To właśnie wtedy obchodzić będziemy swoje święto, podczas którego wielu funkcjonariuszy otrzyma nominacje na wyższe stopnie policyjne jak również odznaczenia oraz nagrody od przedstawicieli lokalnych samorządów. 

Dla najmłodszych gości, w godzinach 12:00-14:30 przewidujemy atrakcje związane z pokazem ciekawostek policyjnych na stoisku promującym bezpieczeństwo oraz w busie edukacyjnym. Technik kryminalistyki będzie prezentował dzieciom m.in. sposoby ujawnienia śladów kryminalistycznych. Będzie też okazja do przyjrzenia się policyjnemu wypozażeniu.  

Na uroczystość zaproszone jest kierownictwo Komendy Stołecznej Policji oraz przedstawiciele władz samorządowych i instytucji na co dzień z nami współpracującymi.

Oficjalne uroczystości zaczynają się o godzinie 13:00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie i odbędą się na ulicy Mickiewicza. W tym czasie ulica ta będzie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego. Za utrudnienia przepraszamy.   

Serdecznie zapraszamy!

jf