Znieważył funkcjonariuszy na służbie - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znieważył funkcjonariuszy na służbie

Data publikacji 23.11.2018

Dyżurny komendy w Legionowie kilka dni temu otrzymał zgłoszenie o agresywnym i nietrzeźwym mężczyźnie na terenie jednego z marketów. Gdy policjanci dotarli na miejsce 39-latek swoja agresje słowną przelał na mundurowych. Mieszkaniec Legionowa został zatrzymany. Usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariuszy. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny komendy w Legionowie kilka dni temu otrzymał zgłoszenie o agresywnym i nietrzeźwym mężczyźnie na terenie jednego z marketów. Natychmiast na miejsce skierował patrol interwencyjny. Kiedy patrolowcy dotarli pod wskazany adres, przed sklepem czekała już kierowniczka marketu i wskazała agresora. Marek G., na widok umundurowanych policjantów zaczął wykrzykiwać w stosunku do nich obraźliwe słowa.

Jak się okazało 39-latek był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariuszy. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

js