Jechał na zakazie i posiadał amfetaminę - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jechał na zakazie i posiadał amfetaminę

Data publikacji 02.01.2019

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ujawnili podczas kontroli drogowej, że 24-letni kierowca audi ma sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli również przy Robercie A. amfetaminę. Podejrzany usłyszał już zarzut karny złamania sądowego zakazu i nielegalnego posiadania środków psychoaktywnych. 24-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał karze.

Policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego z Legionowa, na jednej z ulic w Chotomowie zatrzymali do kontroli audi. Powodem kontroli był sądowy zakaz prowadzenia pojazdów przez kierującego. Robert A. był już wcześniej znany policjantom i wiedzieli oni, że nie może poruszać się autem. W trakcie czynności służbowych stróże prawa przy mężczyźnie znaleźli również torebkę foliową z białym proszkiem.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badanie narkotestem potwierdziło, że ujawniony przez policjantów biały proszek to amfetamina.

Sprawą zajęli się policjanci z jabłonowskiej dochodzeniówki. Śledczy zebrali materiał, który wykazał, że podejrzany nie tylko złamał sądowy zakaz, ale też posiadał wbrew prawu zakazaną substancję psychoaktywną.

24-latek, po tym, jak usłyszał zarzuty karne, przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

js