Kolejni zatrzymani z narkotykami - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 11.01.2019

Policjanci z patrolówki w środową noc zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. Do pierwszego zatrzymani doszło w Jadwisinie, drugi mężczyzna został zatrzymany w Legionowie. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Podczas nocnego patrolu  po terenie miejscowości Jadwisi policjanci z serockiej patrolówki zatrzymali do kontroli pojazd marki Citroen. Mężczyzna na widok mundurowych zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. W trakcie wykonywania czynności służbowych policjanci ujawnili przy Rafale Ł. marihuanę.

Do kolejnego zatrzymani tej nocy doszło w Legionowie. Tu uwagę legionowskich funkcjonariuszy zwróciło zaparkowane mitsubishi, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Podczas interwencji policjanci w pojeździe należącym do Tomasza K. ujawnili metaamfetaminę.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadanie środków odurzających. Teraz podejrzanymi zajmie się sąd. Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
 

js