Podejrzana o kradzież w sklepie w rękach policjantów - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzana o kradzież w sklepie w rękach policjantów

Data publikacji 01.02.2019

Kołdry, piżamy, kosmetyki o wartości prawie 800 złotych padły łupem Małgorzaty D. Kobieta została zatrzymana w jednym ze sklepów na terenie Legionowa. Nieuczciwą klientkę ujął pracownik sklepu i natychmiast powiadomił Policję. Podejrzana usłyszała już zarzut kradzieży. Za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Legionowscy funkcjonariusze udali się do jednego z miejscowych marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa.  Na miejscu ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzaną o kradzież jest 54-letnia Małgorzata D. Jej łupem padły kołdry, piżamy i kosmetyki, a wszystko to warte prawie 800 złotych.

Jak wynikało z relacji pracownika ochrony, kobieta wzbudziła podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął ją obserwować. Kiedy spostrzegł, jak 54-latka opuszcza teren sklepu przechodząc między kasami, gdzie nie ma pracownika natychmiast ujął nieuczciwą klientkę i zaalarmował Policję.

Policjanci zatrzymali kobietę i przewieźli do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzana usłyszała już zarzut dotyczący kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

js