Zatrzymany z narkotykami - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 11.03.2019

W ręce policjantów z legionowskiego zespołu patrolowo-interwencyjnego wpadł Dawid Z. Mężczyzna został wylegitymowany kiedy szedł ulicą. 24-latek posiadał przy sobie torebkę foliową z zapięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego. Jak się okazało była to marihuana. Młody mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat więzienia.

W piątkową noc policjanci z wydziału sztab policji legionowskiej komendy patrolowali miasto. W pewnym momencie na ul. Sobieskiego zauważyli idącego młodego mężczyznę. Mundurowi podjęli wobec niego interwencję. 24-latek od początku interwencji nerwowo się zachowywał i nie odpowiadał logicznie na pytania policjantów. 

Policjanci dokonali kontroli osobistej młodego mężczyzny. Okazało się, że w kieszeni spodni 24-latek ma schowaną torebkę z suszem roślinnym. Badanie narkotesterem potwierdziło , że jest to marihuana. Dawid Z. został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Teraz mężczyzną zajmie się sąd. W świetle obowiązujących przepisów grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.  

js