Podejrzany o kradzież telefonów w rękach kryminalnych - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o kradzież telefonów w rękach kryminalnych

Data publikacji 09.04.2019

Czynności operacyjne kryminalnych z Legionowa doprowadziły do zatrzymania podejrzanego o kradzież telefonów. Do przestępstwa doszło na początku marca tego roku w miejscowej galerii. 41-latek usłyszał już zarzut w tej sprawie. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi kara do 5 lat więzienia.

Na początku marca funkcjonariusze z legionowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o kradzieży 5 telefonów z jednego ze sklepów w galerii handlowej. Z przekazanych informacji wynikało, że sprawca ze sklepowej ekspozycji ukradł telefony komórkowe o wartości ponad 2000 złotych.

Wyjaśnieniem tej sprawy  zajęli się legionowscy kryminalni. Funkcjonariusze zapoznali się z nagraniem z kamer monitoringu, a następnie przeprowadzili własne rozpoznanie i wytypowali mężczyznę, który najprawdopodobniej stał za tym przestępstwem. Wkrótce operacyjni zatrzymali 41-latka.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz zajmie się nim sąd. Przestępstwo jakiego się dopuścił zagrożone jest karą  nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

js