23-latek odpowie za posiadanie nielegalnych substancji - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

23-latek odpowie za posiadanie nielegalnych substancji

Data publikacji 05.08.2019

Środki psychotropowe o nazwie ecstasy znaleźli przy młodym mieszkańcu Legionowa, policjanci patrolujący nocną porą ulicę Jaśminową w Legionowie. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego legionowskiej komendy zauważyli nocną porą idącego ul. Jaśminową w Legionowie mężczyznę. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy nie posiada on przy sobie narkotyków. Mężczyzna na widok policjantów zaczął nerwowo sie zachowywać, nie potrafił powtórzyć swoich danych osobowych. W związku z tym, że 23-latek nie posiadał przy sobie dokumentów w celu potwierdzenia danych osobowych został przewieziony do legionowskiej komendy. Tam po dokonaniu przeszukania mężczyzny okazało się, że ma przy sobie woreczek z białym proszkiem. Wykonane badanie wykazało, że proszek to  środki psychotropowe- ecstasy. Policjanci wyjaśniając okoliczności tej sprawy ustalają obecnie, czy podejrzany nie zajmował się także rozprowadzaniem środków odurzajacych oraz jak wszedł w  ich posiadanie. 

23-letni legionowianin stanie teraz przed sądem. Wczoraj usłyszał już zarzut z Ustawy o przeciwdzialaniu narkomanii i przyznał się do winy. Mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

ek