Kolejni poszukiwani w rękach policjantów - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni poszukiwani w rękach policjantów

Data publikacji 09.08.2019

Niemal codziennie policjanci zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Tak też było wczoraj, kiedy na terenie powiatu legionowskiego zostało zatrzymanych trzech mężczyzn, wobec których sądy wydały nakazy doprowadzenia do jednostki penitencjarnej

Do jednostek Policji każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. W dalszej kolejności przystępują do działań, które mają na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania.

Wczoraj na terenie powiatu legionowskiego zostało zatrzymanych trzech mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia.

Pierwszy poszukiwany wpadł w ręce mundurowych z Legionowa. 36-latek decyzją Sądu Rejonowego w Legionowie trafił do aresztu śledczego na 2 lata za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

Drugi poszukiwany został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Wieliszewa. 49-letni mężczyzna zgodnie z dyspozycją legionowskiego sądu za kratkami spędzi 88 dni za oszustwa kredytowe.

Do trzeciego zatrzymania doszło w Nieporęcie. Tym razem to Sąd Rejonowy w Wołominie poszukiwał 46-letniego mężczyzny. Mieszkaniec powiatu wołomińskiego miał w zakładzie penitencjarnym spędzić 6 dni za popełnione wykroczenia. Jednakże sąd zastosował kare zastępczą w postaci grzywny, która poszukiwany uiścił.

js