ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY SEROCK NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY SEROCK NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ

Data publikacji 14.10.2019

Policjanci organizują kolejną gminną debatę społeczną z cyklu zaplanowanych w tym roku spotkań ze społeczeństwem. Spotkanie odbędzie się w środę 16 października 2019 roku o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Czytelnictwa przy ul. Pułtuskiej 35 w Serocku. Na spotkanie, którego przewodnim tematem będą występujące zagrożenia lokalne i poczucie bezpieczeństwa obywateli, zapraszają władze Gminy Serock, Komendant Powiatowy Policji w Legionowie oraz Komendant Komisariatu Policji w Serocku.

Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Serock na debatę społeczną. Policjanci organizują takie spotkania w całym powiecie, po to aby dotrzeć bezpośrednio do wszystkich mieszkańców poszczególnych miast i gmin. Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Tym razem policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Serock, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w gminie. Bardzo liczymy na aktywny udział w debacie i będziemy wdzięczni za wskazanie dziedzin, w których należałoby zwiększyć prace na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy!

podkom. Justyna Stopińska