ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ W LEGIONOWIE - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ W LEGIONOWIE

Data publikacji 13.11.2019

Policjanci organizują kolejną debatę społeczną z cyklu zaplanowanych w tym roku spotkań ze społeczeństwem. Spotkanie odbędzie się w czwartek 14 listopada 2019 roku o godzinie 14:00, w budynku Spółdzielni Mieszkaniowo Lokatorsko – Własnościowej przy ul. Jagiellońskiej 11 w Legionowie. Na spotkanie, którego przewodnim tematem będą występujące zagrożenia lokalne i poczucie bezpieczeństwa obywateli, zaprasza Komendant Powiatowy Policji w Legionowie.

Zapraszamy mieszkańców Legionowa na debatę społeczną. Debaty społeczne organizowane są przez legionowską komendę od 2012 roku. Policjanci organizują takie spotkania w całym powiecie, po to aby dotrzeć bezpośrednio do wszystkich mieszkańców poszczególnych miast i gmin. Debata społeczna ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym.

Tym razem policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców Legionowa, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa w mieście. Bardzo liczymy na aktywny udział w debacie i będziemy wdzięczni za wskazanie dziedzin, w których należałoby zwiększyć prace na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy!