Kolejni poszukiwani trafili do jednostek penitencjarnych - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni poszukiwani trafili do jednostek penitencjarnych

Data publikacji 09.01.2020

Niemal codziennie policjanci zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Tak też było wczoraj, kiedy na terenie powiatu legionowskiego zostało zatrzymanych trzech mężczyzn, wobec których sądy wydały nakazy doprowadzenia do jednostki penitencjarnej

Do jednostek Policji każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. W dalszej kolejności przystępują do działań, które mają na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania.

Wczoraj na terenie powiatu legionowskiego zostało zatrzymanych trzech mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia.

Pierwszy poszukiwany wpadł w ręce mundurowych z Nieporętu. 27-latek decyzją Sądu Rejonowego w Legionowie trafił do aresztu śledczego na prawie 3 lata za rozbój i groźby karalne.

Drugi poszukiwany został zatrzymany przez stołecznych wywiadowców w Zegrzu Północnym. 28-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego zgodnie z dyspozycją legionowskiego sądu za kratkami spędzi 14 miesięcy za kradzieże paliwa.

Do trzeciego zatrzymania doszło w Legionowie. 46-letni mieszkaniec powiatu legionowskiego został zatrzymany przez mundurowych z warszawskich oddziałów prewencji. Mężczyzna decyzją sądu w zakładzie penitencjarnym spędzi 8 miesięcy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

podkom. Justyna Stopińska