Kolejni poszukiwani trafili do jednostek penitencjarnych - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni poszukiwani trafili do jednostek penitencjarnych

Data publikacji 13.02.2020

Niemal każdego dnia policjanci zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Tym razem mundurowi na terenie powiatu legionowskiego zatrzymali czterech poszukiwanych mężczyzn, wobec których Sąd Rejonowy w Legionowie wydał nakazy doprowadzenia do aresztu śledczego.

Do jednostek Policji każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. W dalszej kolejności przystępują do działań, które mają na celu ujawnienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymania.

W ostatnim czasie stróże prawa zatrzymali cztery takie osoby. Mężczyźni poszukiwani byli na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy w Legionowie.

Dwaj mieszkańcy Legionowa do placówki penitencjarnej trafili za znęcanie się nad osobą najbliższą. 61-latek spędzi ”za kartkami” 10 miesięcy, zaś 64-latek pozostanie w areszcie 9 miesięcy.

Trzeci z poszukiwanych mężczyzn to mieszkaniec gminy Serock. 51-latek zgodnie z decyzją sądu odbędzie karę 132 dni pozbawienia wolności za uporczywe uchylanie od alimentacji.

Ostatni z zatrzymanych to 37-latek. Mieszkaniec gminy Wieliszew do aresztu śledczego trafił za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

podkom. Justyna Stopińska