Poszukiwany z narkotykami - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Poszukiwany z narkotykami

Data publikacji 14.09.2020

Zatrzymany przez policjantów z Legionowa mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo posiadał przy sobie metamfetaminę. Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających, a następnie w policyjnym konwoju zostanie przetransportowany do zakładu karnego.

W sobotę funkcjonariusze z zespołu patrolowo – interwencyjnego legionowskiej komendy podjęli interwencję wobec mężczyzny. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnej bazie okazało się, że 31-latek jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Łodzi. Mężczyzna ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. W trakcie dalszych czynności wyszło również na jaw, że ma przy sobie narkotyki. Badanie narkotesterem potwierdziło, że to metamfetamina.

Mundurowi zabezpieczyli narkotyki, a 31-latek został zatrzymany. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z dyspozycją sądu mieszkaniec Warszawy najbliższe 4 miesiące spędzi w areszcie.

podkom. Justyna Stopińska/g.p