Komendant Powiatowy Policji w Legionowie - Kierownictwo - KPP w Legionowie

Kierownictwo

Komendant Powiatowy Policji w Legionowie

młodszy inspektor Anna Jędrzejewska-Szpak

Młodszy inspektor Anna Jędrzejewska-Szpak urodziła się 28 listopada 1978 roku w Nowym Dworze Mazowieckim. Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. 

Pełni służbę w Policji od 1 września 1997 roku. Od początku swojej służby związana jest z pionem dochodzeniowo-śledczym. Pełniła służbę w Komisariacie Policji w Nasielsku, a następnie miała powierzone obowiązki Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Od 2008 roku pracowała w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie jako Zastępca Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, a następnie jako naczelnik tego wydziału.

Z dniem 23 sierpnia 2017 roku objęła stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie, a od dnia 13 grudnia 2017 roku zostały jej powierzone obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie. W dniu 27.07.2018 roku objęła stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie. 

Odznaczona Srebrną i Brązową Odznaką Zasłużony Policjant. Jest mężatką, ma dwoje dzieci. Interesuje ją historia i literatura.