p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie - Kierownictwo - KPP w Legionowie

Kierownictwo

p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie

podinspektor Anna Jędrzejewska-Szpak

Podinsp. Anna Jędrzejewska- Szpak urodziła się 28 listopada 1978 roku w Nowym Dworze Mazowieckim. Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. 

Pełni służbę w Policji od 1 września 1997 roku. Od początku swojej służby związana jest z pionem dochodzeniowo-śledczym. Pełniła służbę w Komisariacie Policji w Nasielsku, a następnie miała powierzone obowiązki Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Od 2008 roku pracowała w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie jako Zastępca Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, a następnie jako naczelnik tego wydziału.

Z dniem 23 sierpnia 2017 roku objęła stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatwego Policji w Legionowie, a od dnia 18 grudnia 2017 roku zostały jej powierzone obowiązki Komendata Powiatowego Policji w Legionowie. 

Odznaczona Srebrną i Brązową Odznaką Zasłużony Policjant. Jest mężatką, ma dwoje dzieci. Interesuje ją historia i literatura.