30.01.2015
Policjanci z Serocka poszukują 22-letniej Krystyny Kędzierskiej, która od 21 sierpnia ubiegłego roku do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną i najbliższymi. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Serocku.
30.01.2015
Przypominamy, że 31 sierpnia 2014 roku weszła w życie nowelizacja ustawy "Prawo o ruchu drogowym". Nakłada ona na pieszego poruszającego się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym obowiązek używania elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu, chyba że porusza się po drodze przeznaczonej wyłącznie dla pieszych lub po chodniku. Ułatwia to kierowcom odpowiednio wcześniejsze dostrzeżenie pieszego i podjęcie odpowiednich działań.
29.01.2015
Policjanci z Wieliszewa interweniowali w jednym z domów, w którym doszło do awantury. Na miejscu okazało się, że nietrzeźwy Damian M. stalowym prętem powybijał szyby w drzwiach i oknach domu. Mężczyzna, widząc umundurowanych policjantów, jednego uderzył, a drugiego znieważył. Obezwładniony przez funkcjonariuszy 21-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał łącznie trzy zarzuty.
28.01.2015
"Bezpieczne ferie" to temat przewodni spotkań profilaktycznych, jakie przeprowadzają policjanci z dziećmi spędzającymi zimowy odpoczynek w mieście. Mundurowi tym razem spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Jabłonnie.
28.01.2015
Policjanci zespołu wywiadowczo-patrolowego legionowskiej komendy zatrzymali 33-letniego Miłosza D. Mężczyzna miał w kieszeni kurtki torebkę z amfetaminą. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
27.01.2015
Legionowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia na pracowniku salonu gier. 36-letni Daniel A. oraz 32-letni Sebastian K. zostali tymczasowo aresztowani. Za takie przestępstwo grozi im więzienie na czas nie krótszy od 3 lat.
26.01.2015
Jednego dnia policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o przemoc domową. 56-letni Grzegorz S. oraz 49-letni Artur K. podejrzani są o znęcanie się nad żonami. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo znęcania kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci apelują, STOP- przemocy domowej!
23.01.2015
Zima to trudny okres dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, a także szczególny sprawdzian dla sprawności naszych samochodów. Opady śniegu, śliska nawierzchnia jezdni powodują, że w ruchu ulicznym musimy być w pełni skoncentrowani i przewidujący. Poniżej rady legionowskich policjantów jak zachować się w warunkach zimowych.
23.01.2015
Nasz dom lub mieszkanie, w którym zgromadzony jest dorobek życia, stanowi łakomy kąsek dla złodzieja. Dlatego warto zrobić wszystko, aby do minimum ograniczyć zagrożenie włamania. Jest to szczególnie ważne, gdy pozostawiamy dom lub mieszkanie bez opieki. Na terenie naszego powiatu zdarzają się włamania do mieszkań, domów i piwnic. Właściciele tracą głównie pieniądze, biżuterię i wartościowe przedmioty. Podpowiadamy co zrobić, aby uniknąć tego rodzaju zdarzeń.
22.01.2015
Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego z legionowskiej komendy podczas przeprowadzanej interwencji ujawnili przy 67-letnim mężczyźnie telefon pochodzący z kradzieży. Komórka została skradziona na początku zeszłego roku w jednej z legionowskich przychodni lekarskich.
<<
<
1
>>