31.07.2015
Kryminalni z Legionowa zatrzymali kobietę, przy której znaleźli środki odurzające. 19-letnia Anita K. miał przy sobie ponad 1,5 grama marihuany. Za posiadanie narkotyków grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.
30.07.2015
Dzieci łatwo poddają się zachętom i naciskom obcej osoby dorosłej. Szybko obdarzają zaufaniem. Zetknięcie się z kimś o złych zamiarach stanowi źródło realnego zagrożenia. I to nie tylko w bezpośrednim kontakcie. Internet również niesie ze sobą nowe, poważne niebezpieczeństwa. Policjanci podpowiadają dzieciom i rodzicom jak ich uniknąć w czasie wakacji
29.07.2015
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy - oraz instytucji i organizacji pozarządowych.
29.07.2015
Ostatnio w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiło kilkadziesiąt osób z ostrym zatruciem organizmu. Policjanci apelują i ostrzegają, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
25.07.2015
W środę doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego w Wieliszewie. Kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście na skrzyżowaniu ulic, gdzie oznaczenie dróg jednoznacznie wskazuje pierwszeństwo. Dwie młode osoby, które podróżowały jednośladem trafiły do szpitala.
24.07.2015
Policjantki, Policjanci, Pracownicy Policji garnizonu stołecznego...
23.07.2015
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego tutejszej jednostki zatrzymali na terenie gminy Jabłonna 43-letniegoTomasza Sz. Mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości kierował pojazdem ciężarowym, którego wcześniej skradł właścicielowi zakładu, gdzie pracował. Podejrzany został zatrzymany po krótkotrwałym pościgu. Za samą kradzież pojazdu zatrzymanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
22.07.2015
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
20.07.2015
Dzisiaj o godz. 13.00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie odbyły się uroczystości obchodów Święta Policji w Legionowie. Policjanci odebrali odznaczenia państwowe oraz zostali mianowani na wyższe stopnie. Na uroczystość przybył Zastępca Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Piotr Owsiewski, przedstawiciele lokalnych samorządów oraz zaproszeni goście.
19.07.2015
Legionowscy policjanci kolejny raz obchodzić będą swoje święto wspólnie z zaproszonymi z tej okazji gośćmi, rodzinami oraz mieszkańcami naszego miasta i powiatu. W najbliższy poniedziałek 20 lipca przed Komendą Powiatową Policji w Legionowie odbędą się oficjalne uroczystości z tej okazji. Zapraszamy wszystkich o godzinie 13.00 na ulicę Jagiellońską 26B.
<<
<
1
>>