Spotkanie rodzinne zakończone zarzutami za udział w bójce - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie rodzinne zakończone zarzutami za udział w bójce

Data publikacji 15.10.2019

Policjanci z Legionowa i Serocka zatrzymali trzy osoby, które uczestniczyły w bójce. Zatrzymani to kobieta i dwóch mężczyzn. Wszyscy usłyszeli zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony czwartek, po godzinie 23 dyżurny komendy w Legionowie otrzymał zgłoszenie o bójce. Do zdarzenia miało dojść w mieszkaniu, na jednym z legionowskich osiedli.  Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Jak ustalili mundurowi  podczas spotkania rodzinnego doszło do wymiany zdań, a następie uczestnicy zajścia przy użyciu noża oraz szklanej butelki zadawali sobie wzajemnie uderzenia.

Policjanci zatrzymali trzy osoby, 38-letnią kobietę oraz dwóch mężczyzn w wieku 36 i 21 lat. Po opatrzeniu medycznym cała trójka trafiła do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, iż  zatrzymani spożywali alkohol. Mieli od 1 do 2 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy usłyszeli już zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Teraz o ich dalszych losach zdecyduje sąd.

podkom. Justyna Stopińska

  • Policjant z zatrzymanym mężczyzną
    Policjant z zatrzymanym mężczyzną
  • Policjant z zatrzymaną kobietą
    Policjant z zatrzymaną kobietą
  • Policjant z zatrzymanym mężczyzną
    Policjant z zatrzymanym mężczyzną