Odpowie za posiadanie narkotyków - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 16.10.2019

Policjanci z Nieporętu zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie marihuanę. Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, a 22-latka zatrzymali do wyjaśnienia sprawy. Po zebraniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za nielegalne posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawiania wolności do lat 3.

Policjanci z nieporęckiej patrolówki zainteresowali się grupą mężczyzn, którzy w godzinach nocnych siedzieli w aucie zaparkowanym w okolicach plaży w Zegrzu. Podczas legitymowania jeden z pasażerów był bardzo zdenerwowany, to jeszcze bardziej wzbudziło czujność mundurowych. Policjanci zaczęli dokładnie sprawdzać auto oraz osoby w nim będące. W toku wykonanych czynności funkcjonariusze przy jednym z mężczyzn znaleźli marihuanę.

22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Po wykonaniu niezbędnych czynności śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

podkom. Justyna Stopińska