Zatrzymani z narkotykami - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani z narkotykami

Data publikacji 22.11.2019

Kolejne trzy osoby wpadły w ręce legionowskich policjantów za posiadanie narkotyków. 29 i 36-latek mieli przy sobie amfetaminę, zaś 23-latek posiadał marihuanę. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

Funkcjonariusze w trakcie wykonywania swoich obowiązków podejmują działania mające na celu zmniejszenie przestępczości. Tym razem w ręce mundurowych wpadli trzej mężczyźni z narkotykami.

Dwaj podejrzani zostali zatrzymani przez policjantów zespołu patrolowo-interwencyjnego. 29-latek amfetaminę schował w portfelu. Kiedy mundurowi ujawnili woreczek z białym proszkiem, mężczyzna tłumaczył, że nie należy do niego i znalazł do w toalecie. 23-latek wpadł podczas kontroli pojazdu. Mężczyzna na widok mundurowych odrzucił zawiniątko, w którym po sprawdzeniu przez policjantów znajdowała się marihuana.

Trzeci z mężczyzn został zauważony przez kryminalnych. Z uwagi, iż mężczyzna był już powiązany z przestępczością narkotykową policjanci postanowili sprawdzić nie posiada substancji zabronionych. W wyniku kontroli osobistej stróże praw ujawnili przy 36-latku amfetaminę.

W każdym przypadku narkotyki zostały przebadane i zabezpieczone, zaś mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz zajmie się nimi sąd.

podkom. Justyna Stopińska