Zatrzymany z kradzionym rowerem i narkotykami - Aktualności - KPP w Legionowie

Aktualności

Zatrzymany z kradzionym rowerem i narkotykami

Data publikacji 18.06.2020

Policjanci zespołu – patrolowo interwencyjnego legionowskiej komendy, zatrzymali 29- latka z kradzionym rowerem i narkotykami. To jednak nie koniec jego problemów, gdyż jak ustalili śledczy mężczyzna ukradł nie jeden, a dwa jednoślady z terenu Legionowa. Za popełnione czyny 29-latek odpowie w warunkach recydywy.

Mundurowi legionowskiej patrolówki zatrzymali 29-letniego mieszkańca Warszawy, który posiadał środki odurzające w postaci marihuany.  Policjanci zwrócili także uwagę na rower, którym poruszał się mężczyzna. Podejrzewali, że może on pochodzić z kradzieży. Przeczucie ich nie zawiodło, jednoślad został skradziony kilka dni wcześniej z terenu Legionowa. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy pracujący nad sprawą ustali, że to nie pierwszy jednoślad skradziony przez mężczyznę. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 29-latkowi zarzutów kradzieży dwóch rowerów o łącznej wartości 3100 złotych. Mieszkaniec Warszawy odpowie również za posiadanie środków odurzających.

Teraz sprawą mężczyzny zajmie się sąd, który zdecyduje o wymiarze kary.

podkom. Justyna Stopińska/is